Zateplení domů

Realizace zateplovacích systémů


Není nic jednoduššího, než svěřit Váši fasádu do rukou profesionálů. Nechte nás pracovat a my přeměníme Vaše představy a požadavky ve skutečnost.


Provádíme zateplení rodinných domů certifikovanými kontaktními zateplovacími systémy. Zateplujeme polystyrenem i minerální vatou.


Fasáda domu je nejviditelnějším prvkem na vašem domě. Její vzhled určuje povědomí o celém domě a vašem živobytí.

Zateplení domu neřeší jen estetickou stránku, ale především šetří náklady na vytápění. Kvalitním projektem a odborně provedenou realizací zateplení lze snížit tepelné ztráty obvodovou stěnou o více než 50% a zároveň velkou měrou zvýšit komfort bydlení.


Při zateplení fasád rodinných a bytových domů se opíráme o naše dlouholeté zkušenosti. Účastníme se pravidelných školení a při našich realizacích používáme moderní technologie, striktně dodržujeme technologické předpisy a postupy. Máme za sebou mnoho realizací jednodušších i složitějších charakterizací. Zateplení fasád provádíme na klíč podle projektu nebo individuální domluvy s investorem. Díky naší rozsáhlé činnosti dokážeme realizovat vlastními silami veškeré další práce spojené se zateplením domu, jako jsou klempířské prvky, výroba a montáže parapetů a případně jakékoliv zámečnické práce.

Před zpracováním nabídek preferujeme osobní jednání na místě samém, kde si ujasníme řešení detailů, návrh vhodných postupů a výběr materiálů, případně zákazníkem očekávaný vzhled, standart systému a rozsah cenové nabídky. U rekonstrukcí a oprav nabízíme možnost posouzení stavu včetně návrhu řešení. Možnost realizací přes dotační program NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.